סדנת ערב להנחיית הורים

בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בביקוש של הורים להגיע להנחיה. זאת משום שעולה הצורך בידע, בביטחון שמה שאני פועל עם הילד שלי הוא נכון ולא לפעול רק מתוך תחושת הבטן שלי. בהנחיית הורים, נשמע ונשמיע את ההתמודדויות ההוריות שלנו ונקבל מידע וכלים מעשיים כדי לשפר את האווירה והתקשורת בבית. כי מה שנזרע עכשיו נקצור בהמשך!
גישת ההנחיה היא אינטגרטיבית הדוגלת בשילוב שיטות הנחיה.

מה בתכנית?

  1. שינוי- כיצד ניצור שינוי בביתינו?

  2. גבולות- הקניה נכונה.

  3. השגת שיתוף פעולה וחלופות לענישה.

  4. מריבות בין אחים.

  5. תחושת השייכות של הילד אל הבית.

  6. תוויות, משחקי תפקידים.

6 מפגשים
כל מפגש 3 שעות

הסדנא כוללת הכוונה להורות נכונה והתמודדות עם אתגרי ההורות כגון: הצבת גבולות חינוך רגוע ושאיפה למצויינות מועבר ע"י מנחה בעלת תואר בתחום ההוראה ובהנחיית הורים.
*בונוס מיוחד – תינתן שעה אישית לכל משתתפ/ת לפי הצורך

 עלות: רק 700 ₪

רעות פרץ

B.E.D  תואר ראשון בחינוך לגיל הרך. מנחת הורים, בוגרת מרכז י.נ.ר.
נשואה + 3 ילדים וחווה ביחד איתכם את ההתמודדויות ההוריות בכל שלב.

המלצות של בנות שהשתתפו בסדנא: 

"אני רוצה לציין שהסדנא תרמה לי המון עם הילדים – הגישה לילדים, שינוי בהתנהגות של הילדים. הסדנא נתנה לי המון כלים להתמודד ביום יום עם הילדים וגרמה לי להרגיש יותר טוב ויותר קל להתמודד איתם.
פתרונות שלא חשבתי שאפשר ליישם ובסדנא זה הרגיש הרבה יותר קל ופשוט. נושא שמאוד עזר והיה מענין – הצבת גבולות לילדים שזה מבחינתי חשוב לדעת. רעות פשוט הסבירה ולימדה את זה בצורה נעימה מעניינת ומאתגרת. אני ממליצה מאוד להורים שנמצאים בשלב שצריכים הדרכה והכוונה עם הילדים." לבנה גיני

" המלצה חמה– כששאלו אותי אם אני רוצה לעבור קורס הדרכת הורים חשבתי לעצמי למה? זה מיותר. הבנות שלי ( טפו טפו) דווקא סבבה ובכל זאת החלטתי לנסות ותודה לאל על כך.
הסדנא שינתה לי את הגישה , למדתי להיות יותר מאופקת ולהבין שילד הוא סה"כ ילד. למדתי להקשיב להן יותר., לדבר בגובה העיניים . אני פחות כעוסה, יותר רגועה כי אני באמת מבינה אותן ומה שעובר להן בראש. רעות נתנה לי כלים ולימדה אותי דרכים שונות להתמודד ולפתור את הבעיות. רעות תודה רבה לך . למדתי המון . מעריכה כל רגע" שמרית ברמן.