קורס / לימודי מחשבים בירושלים

 

מעוניינים ללמוד קורסים במחשבים בירושלים? בין אם אתם מעוניינים בקורס מחשבים קליל כמו וורד או אקסל ובין אם אתם זקוקים לקורסים מתקדמים או קורס מחשבים מלא: מכללת לימודית היא מהמכללות המקצועיות בירושלים ללימודי מחשבים

בהמשך עמוד זה תוכלו להתרשם מסוגי הקורסים במחשבים שאנו מלמדים, לבחור קורס מחשבים ספציפי או כללי וללמוד ממרצים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בהוראה ובעבודה בתחום המחשבים.

חשיבות לימודי המחשבים

היום, במאה ה-21 אנו מוקפים טכנולוגיה ומשתמשים בה ללא הרף. מרמת המכשיר הסלולרי בכיס, עד לרמת המחשב האישי. כבר יש היום בית חכם הנשלט באמצעות מערכת ממוחשבת ואפילו מפותחים רכבים אוטונומיים היכולים לנסוע ללא נהג. הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בצעדי ענק ובני האדם נדרשים ללמוד "שפה חדשה"- מיומנויות שימוש בטכנולוגיה, הן לרמת השימוש האישית והן לרמת השימוש  המקצועי לצורכי תעסוקה.

קורסי המחשבים נועדו להעניק את הבסיס לשימוש מושכל בטכנולוגיה הן לרמה האישית והן לרמה המקצועית תוך תרגול מעשי hands on  וביצוע מטלות התואמות את דרישות השוק.

 

קורסי המחשבים שלנו:

 

יונתן בנימין – מרצה בכיר לקורסי מחשבים בירושלים

מרצה למחשבים בעל ניסיון רב של מעל 12 שנים בקורסים שונים בתחומי המחשב במכללות, בפרויקטי הדרכה בארגונים, ובהשתלמויות מורים של משרד החינוך. יונתן בוגר תואר שני בהצטיינות של האוניברסיטה הפתוחה בתחום טכנולוגיות למידה, ובעל רישיון הוראה ותעודת הוראה ממשרד החינוך. כמו כן, בוגר האקדמיה למורים יזמים של חברת גוגל ישראל.

מעוניין בקורס מחשבים בירושלים?

מעדיף ללמוד עם מורים מקצועיים שמעבירים את החומר בקלילות ובפשטות?

אז תתקשר אלינו 02-66-44-331 או השאר פרטים

אנו מיד נחזור אלייך…